نمايش تلويزيوني منوچهر هادي با پاهاي بي قرار…

[ad_1]


نمايش تلويزيوني منوچهر هادي با پاهاي بي قرار...

  بزرگنمايي:

چه خبر –

همکاري منوچهر هادي و ايرج محمدي براي ساخت سريال پاهاي بي قرار

ايرج محمدي ـ تهيه‌کننده ـ‌ که اين روزها سريال «آرماندو» را براي شبکه سه مي‌سازد، با اعلام اين خبر درباره‌ي روند توليد سريال «پاهاي بي‌قرار» گفت:
سريال «پاهاي بي‌قرار» در مرحله تحقيق و نگارش بوده و تاکنون 40 قسمت از اين مجموعه‌ي 60 قسمتي به نگارش درآمده است. شروع تصويربرداري آن منوط به ساخت مجموعه‌ي «آرمان 2» خواهد بود که ساخت آن تا دو هفته‌ي ديگر به اتمام مي‌رسد. «پاهاي بي‌قرار» يک مجموعه 60 قسمتي بوده و در حال حاضر نگارش بخش اعظمي از آن به پايان رسيده است. اين سريال در دو فصل مي‌گذرد. يک فصل مربوط به سال‌هاي 57 تا 64 و فصل ديگر مربوط به زمان حال. سريال «پاهاي بي‌قرار» با محوريت ملودرام بوده که ماجراهاي دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصوير مي‌کشد. اين سريال مجموعه‌اي خانوادگي و اجتماعي است که در آن به مفاسد اقتصادي نيز پرداخته مي‌شود.

محمدي درباره‌ي بازيگران اين مجموعه نيز اعلام کرد:
تا به حال بازيگراني همچون پانته‌آ بهرام، مسعود رايگان و مهرانه مهين‌ترابي براي فصل اول سريال و حميد گودرزي و ليندا کياني و افسانه ناصري براي فصل دوم مجموعه قرار داد بسته‌اند. با اين حال در روزهاي آينده بازيگران ديگري نيز به مجموعه اضافه خواهند شدو پروسه انتخاب بازيگر و عوامل ادامه دارد.

سريال «پاهاي بي‌قرار» به کارگرداني منوچهر هادي و نويسندگي بابک کايدان و محمد نژاديان براي پخش از شبکه پنج سيما تهيه و توليد مي‌شود.

منوچهر هادي پيش از اين سريال‌هاي خوب، بد، زشت و خداحافظ بچه را براي شبکه سه سيما ساخته است و سريال «عاشقانه» آخرين کار وي در شبکه نمايش خانگي است.

سريال «پاهاي بي‌قرار» به تهيه‌کنندگي ايرج محمدي و کارگرداني منوچهر هادي بزودي براي شبکه پنج ساخته مي‌شود.

منبع: isna.ir


[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *