فوت یک تکنسین اورژانس در حادثه واژگونی آمبولانس در شاهرود

[ad_1]

به گزارش ایسنا، آمبولانس پایگاه اورژانس سوداغلن در شاهرود که بعد از اتمام ماموریت در حال بازگشت به پایگاه بود، در کیلومتر ۴۰ محور میامی کالپوش واژگون شد که متاسفانه در این حادثه صفدر جباری – کارشناس فوریت‌های پزشکی و  ۲۸ ساله به دیار باقی شتافت و علی اصغری دیگر کاردان فوریت‌های پزشکی مجروح شد.

بنابر اعلام وب‌دا، مصدوم این حادثه توسط بالگرد اورژانس هوایی شاهرود به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل شد که در حال حاضر در بخش جراحی این بیمارستان بستری شده و حال عمومی وی خوب گزارش شده است.

در پی این حادثه، دکتر کولیوند – سرپرست اورژانس کشور درگذشت صفدرجباری – تکنسین مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود را به خانواده وی و همچنین خانواده بزرگ اورژانس تسلیت گفت.

در متن پیام تسلیت سرپرست اورژانس کشور آمده است:

«و من یخرج ‌من بیته مهاجرا الی الله و رسوله

با نهایت تاسف و تاثر خبر درگذشت  همکار عزیزمان شادروان صفدرجباری از تکنسین های مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود  بار دیگر خانواده بزرگ اورژانس را در غمی بزرگ فرو برد.

این خبر همزمان با عید بندگی و عبادت،   پرسنل اورژانس را داغدار نمود.

 این حوادث در خاطرمان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.

اینجانب این ماتم جانگداز را به خانواده بزرگ اورژانس ١١٥ کشور و خانواده محترم آن عزیز، صمیمانه تسلیت عرض نموده و  برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات طلب می‌کنم و برای تکنسین مصدوم عزیزمان جناب آقای علی اصغری آرزوی سلامتی و بهبودی کامل از خداوند سبحان خواهانم.»

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *