ستاره سابق فرانسه؛ بهتر است امباپه یک فصل دیگر در موناکو بماند

[ad_1]

به گزارش وب‌سایت نود، رئال مادرید مشتری پر و پاقرص و جدی مهاجم جوان موناکوست و در عین حال، او پیشنهاداتی از آرسنال، لیورپول و پاریسن ژرمن نیز روی میز دارد. با این حال ستاره سابق تیم ملی فرانسه معتقد است شاید یک فصل دیگر در موناکو برای او خوب باشد. وی در این باره گفت:

او همه چیز دارد و بسیار هم جوان است.  فصل گذشته عملکرد بسیار خوبی در موناکو داشت و شاید بزرگترین شگفتی او ثباتش باشد. ما با قابلیت های او آشنایی داریم اما او هر هفته با کارهای خود را ما را شگفت زده می کرد.  فکر می کنم بهترین بازی‌های او از هنوز از راه نرسیده اند.

ژینولا در ادامه گفت:

در گذشته مواردی از افت بازیکنان جوان بعد از حضور در تیم‌های بزرگ دیده شده است؛ مثل انتقال مارسیال به منچستریونایتد. برای امباپه خوب است که یک فصل دیگر در موناکو بماند و ثباتش را کمی بهتر کند. باید بدانیم که فشار زیادی در باشگاه‌های بزرگ وجود دارد. امباپه مشاوران خوبی کنار خودش دارد. پدر و مدیر برنامه هایش کسانی هستند که توصیه های خوبی به او دارند. بنابراین فکر می کنم او تصمیم درستی خواهد گرفت. با این حال وقتی باشگاه‌ها مبالغ سنگینی پیشنهاد کنند، ممکن است باشگاه شما در تصمیمش مردد شود.

دیوید ژینولا در نهایت گفت:

ما درباره موناکو صحبت می کنیم. شهری که  برای زندگی بسیار خوب است. اما این تیم، بزرگ ترین تیم نیست و او می خواهد در تیم هایی مثل رئال مادرید یا لیگ جزیره بازی کند موناکو فصل گذشته فاتح لیگ شد و عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان داشت اما امباپه فرصت های زیادی پیش روی خود دارد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *