اسامی بهترین های لیگ شانزدهم لو رفت

[ad_1]

یکی از سوژه‌های آبی‌ها در یک هفته گذشته همین مسئله بوده است‌؛ اینکه چرا نباید یک نماینده هم در جمع بهترین‌ها داشته باشند. گویا بازیکنان استقلال از طریق یکی از مسئولان سازمان لیگ در جریان تمام انتخاب‌ها قرار گرفته‌اند و می‌دانند جوایز به چه کسی می‌رسد. درباره بهترین بازیکن لیگ برتر که استقلالی‌ها ادعایی ندارند چرا که مهدی طارمی فصل گذشته بهترین بازیکن بود و آقای گل لیگ برتر هم شد. پس عنوان بهترین مهاجم هم مال طارمی می‌شود. استقلالی‌ها ولی توقع داشتند که حداقل گزینه اصلی برای تصاحب عنوان بهترین هافبک و پدیده لیگ برتر باشند ولی آنها فهمیده‌اند که بهترین هافبک محسن مسلمان شده است و پدیده لیگ برتر هم محرمی از پرسپولیس!

یکی از بازیکنان استقلال در این‌باره می‌گوید:

«صحبت همه بچه‌ها این است که چرا ما یک نماینده هم نداریم؟ تا جایی که می‌دانیم، تنها امید ابراهیمی کاندیدای بهترین هافبک شده ولی این محسن مسلمان است که بهترین می‌شود.»

آبی‌ها مطلع شده‌اند که سیدجلال حسینی هم بهترین دفاع لیگ برتر شده است. البته استقلالی‌ها در این زمینه هم نمی‌توانند ادعایی داشته باشند چون سیدجلال واقعاً فصل گذشته خوب بود.

استقلالی‌ها توقع داشتند نام فرشید اسماعیلی هم در بین بهترین‌ها باشد و یا حداقل امید نورافکن پدیده لیگ برتر شود. امید از نیم‌فصل دوم فصل قبل در استقلال رو شد و با بازی‌های بسیار خوبش توانست تبدیل به مهره کلیدی این تیم شود. در هر صورت احتمالاً آبی‌ها در مراسم بهترین‌ها هیچ‌کس را نداشته باشند‌؛ یعنی یک نفر هم از جمع آنها در مراسم نباشد. امید ابراهیمی هافبک دفاعی استقلال که ظاهراً کاندیدای بهترین هافبک است، به دلیل عمل جراحی نمی‌تواند به مراسم برود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *